... е имало периоди, в които правителството не е било изпълнител на парламента, силно се надявам тези периоди да са в миналото", каза още Асен Василев.
... е имало периоди, в които правителството не е било изпълнител на парламента, силно се надявам тези периоди да са в миналото", каза още Асен Василев.