... да падне под 1% и тогава да подаде оставка? Това скоро ще стане, но тогава от отставките им няма да има смисъл. Колаж – ПИК
... да падне под 1% и тогава да подаде оставка? Това скоро ще стане, но тогава от отставките им няма да има смисъл. Колаж – ПИК