... това представянията не са адекватни, ще вземем мерки. Накрая ще бъдем убедени в това, което водим, и се надяваме всичко да мине по най-добрия начин.“
... това представянията не са адекватни, ще вземем мерки. Накрая ще бъдем убедени в това, което водим, и се надяваме всичко да мине по най-добрия начин.“