... човек трябва да има къде да отиде и за хубаво, и за лошо, да запали една свещица“, каза Мария Димитрова, най-възрастният жител на село Евренозово.
... човек трябва да има къде да отиде и за хубаво, и за лошо, да запали една свещица“, каза Мария Димитрова, най-възрастният жител на село Евренозово.