... НУЛА.Тук май имаме една или две смачкани коли. Ами ако вътре имаше хора??? Разминало се е само с одраскване на ламарините. Луд късмет.", пише Николай Капитанов.
... НУЛА.Тук май имаме една или две смачкани коли. Ами ако вътре имаше хора??? Разминало се е само с одраскване на ламарините. Луд късмет.", пише Николай Капитанов.