... първи път застанах под емблемата в тунела, знаех какво изисква този клуб. Тръгвам си, знаейки, че никога не сме спирали да се стремим към това.Арне".
... първи път застанах под емблемата в тунела, знаех какво изисква този клуб. Тръгвам си, знаейки, че никога не сме спирали да се стремим към това.Арне".