... разбърква. Препоръчително е дробът да е под зелето, за да не изсъхва.Когато е готов, кебапът се оставя за няколко минути да се запече и отгоре.
... разбърква. Препоръчително е дробът да е под зелето, за да не изсъхва.Когато е готов, кебапът се оставя за няколко минути да се запече и отгоре.