... срам за цялата Славистка общност и история.САМО СЛАВИЯ!Благодаря ВИ.P.S. Към всички заинтересовани за бъдещето на Славия, заявете позициите си и поемете отговорност, не бъдете пасивни."
... срам за цялата Славистка общност и история.САМО СЛАВИЯ!Благодаря ВИ.P.S. Към всички заинтересовани за бъдещето на Славия, заявете позициите си и поемете отговорност, не бъдете пасивни."