... стожер!Останала ти е единствено омразата - а тя е единствено и само деструктивна. Затова мога само да те съжалявам!Жалък край на една жалка човешка история!
... стожер!Останала ти е единствено омразата - а тя е единствено и само деструктивна. Затова мога само да те съжалявам!Жалък край на една жалка човешка история!