... мача в Шампионската лига, защото не влязохме в топ 8, но в този случай футболистите показват страхотно отношение и желание за работа", каза още Симеоне.
Симеоне Публиката - Новини
Треньорът на Атлетико Мадрид Диего Симеоне беше изключително щастлив след
...... сме имали нужда от него. Това бе нужно, за да успеем. Да бъдем сред най-добрите осем може да звучи лесно, но не е", допълни аржентинецът.
,fit(968:545)&15:15:07)

