... поради това, че се празнува, или защото не се върши никаква работа, която да ни отклони от радостта на празника. Цялото интервю вижте във видеото.
... поради това, че се празнува, или защото не се върши никаква работа, която да ни отклони от радостта на празника. Цялото интервю вижте във видеото.