... пазарят за това, кой да "командва". НЕ ВИ ЛИ Е ПОНЕ МАЛКО СРАМ?", с тези думи Диана Русинова завършва поста си.Снимка: Антон Хекимян / Facebook
... пазарят за това, кой да "командва". НЕ ВИ ЛИ Е ПОНЕ МАЛКО СРАМ?", с тези думи Диана Русинова завършва поста си.Снимка: Антон Хекимян / Facebook