... се влоши. Затова от Столичната община отново пускат "зелен билет", за да стимулират гражданите да оставят автомобилите си и да предпочетат градския транспорт, предаде .
Ръст Фини - Новини
Въпреки по малкото коли в центъра в събота замърсяването на въздуха
...... стимулират гражданите да оставят автомобилите си и да предпочетат градския транспорт, от Столичната община отново пускат "зелен билет".Не пропускайте най-важните новини - последвайте ни в
Въпреки по малкото коли в центъра днес замърсяването на въздуха
...... да се влоши. Затова от Столичната община отново пускат "зелен билет", за да стимулират гражданите да оставят автомобилите си и да предпочетат градския транспорт. Инфо: Нова.тв


