... А хората оставят боклуците отвън, когато контейнерите са вече пълни или просто не се отварят...Браво и респект за този служител, една птичка пролет не прави!
Респект Служител - Новини
Обичаме такива новини Не просто защото са твърде малко в
...... на работа. Е, това вече не съм очаквал. Нямате представа колко съм респектиран и благодарен на този млад мъж и неговите колеги!, разказа Милен пред TrafficNews.bg.

