... има спасение“, завършва изявлението си Бареков“Ако в държавата имаше малко законност, Конституционният съд отдавна щеше да е прекратил този фарс, иницииран от Делян…Posted by on
... има спасение“, завършва изявлението си Бареков“Ако в държавата имаше малко законност, Конституционният съд отдавна щеше да е прекратил този фарс, иницииран от Делян…Posted by on