... Според кралския клуб много по-полезно за футболиста, при положение че не е играл, е било да остане на базата на Реал и да тренира там.
... Според кралския клуб много по-полезно за футболиста, при положение че не е играл, е било да остане на базата на Реал и да тренира там.