... на Орбан – той е на власт от 16 години.„Живеем в епоха“, каза Купчан, „в която да си действащ президент е гадно.“___Рикарди съобщи от Денвър.
... на Орбан – той е на власт от 16 години.„Живеем в епоха“, каза Купчан, „в която да си действащ президент е гадно.“___Рикарди съобщи от Денвър.