... събирахме "долу пред входа“, всичко най-хубаво се случва, когато сме заедно", написаха от районната администрация. Последното издание за сезона е на 20 септември на ул. “Оборище".
... събирахме "долу пред входа“, всичко най-хубаво се случва, когато сме заедно", написаха от районната администрация. Последното издание за сезона е на 20 септември на ул. “Оборище".