... сме образователно министерство и при нас наказанията стигат до това някой да напусне работа, а това (бел. ред агитацията в училище) е много тежко нарушение".
... сме образователно министерство и при нас наказанията стигат до това някой да напусне работа, а това (бел. ред агитацията в училище) е много тежко нарушение".