Работещите Столичен - Новини

Работещите в Столичен Автотранспорт и Столичен Електротранспорт   излизат на протест

Работещите в Столичен Автотранспорт и Столичен Електротранспорт   излизат на протест

...

... намеренията на кмета  въвеждането на бонусната система да влезе в сила от 2025 г. , с което да замести последващо увеличение на основните работни заплати.