... да се поставят“, каза кметът.Хората са недоволни, че вероятно до края на лятото няма да имат вода. От ВИК обещаха, че ще вземат някакви мерки.
... да се поставят“, каза кметът.Хората са недоволни, че вероятно до края на лятото няма да имат вода. От ВИК обещаха, че ще вземат някакви мерки.