... първи път застанах под емблемата в тунела, знаех какво изисква този клуб. Тръгвам си, знаейки, че никога не сме спирали да се стремим към това.Арне".
Прощаване Този - Новини
Антоан Гризман коментира напускането си в посока Америка Днес стана
...... тази емблема. Най-хубавото тепърва предстои. Ще го направим заедно, както винаги", написа Гризман. Официално: Антоан Гризман си тръгва от Атлетико Мадрид В края на сезона


