... Родителите благодарят за грижите на лекарите и се надяват децата им да вървят все с късмет. А чудото да посети всеки дом. Източник: Столична община
Проплакали Първите - Новини
В първите часове на днешния ден в двете общински болници
...... организациите "Майки за донорство" и "Искам бебе". До момента по програмата на общината са родени общо 17 момичета и 29 момчета, написа още столичният кмет.
Две момиченца и едно момченце са новородените в първите часове
...... през годините ражданията в болница "Св. Анна" са над 800, предаде БТА. Лекарите пожелават повече нормални раждания и да се раждат здрави и щастливи деца.


