... ме развесели. Нямам проблем да ходя в Барселона, когато се наложи. Но ако мога да избирам, бих си останал вкъщи”, призна Фиго.Снимка: Матияш Руст, dnevnik.si
... ме развесели. Нямам проблем да ходя в Барселона, когато се наложи. Но ако мога да избирам, бих си останал вкъщи”, призна Фиго.Снимка: Матияш Руст, dnevnik.si