... загинаха ненужно и никога няма да се върнат… ако не бъде постигнато и подписано примирие и окончателно споразумение с Русия, ще има още много жертви".
... загинаха ненужно и никога няма да се върнат… ако не бъде постигнато и подписано примирие и окончателно споразумение с Русия, ще има още много жертви".