... много хора, е факт – не е само криза, не са само високите цени. Просто обикаляш по бензиностанциите и пише, че НЯМА ДИЗЕЛ. НЯМА БЕНЗИН.“РЕКЛАМА
... много хора, е факт – не е само криза, не са само високите цени. Просто обикаляш по бензиностанциите и пише, че НЯМА ДИЗЕЛ. НЯМА БЕНЗИН.“РЕКЛАМА