... Просто е голяма аварията, и не можем да я направим под налягане. Иначе, въобще нямаше да спираме вода и да лишаваме хората в тази ситуация“.
... Просто е голяма аварията, и не можем да я направим под налягане. Иначе, въобще нямаше да спираме вода и да лишаваме хората в тази ситуация“.