... би било децентрализация на производството на енергия“,"Политиците трябва да бъдат откровени, трябва да представят конкретен план на хората за затварянето на въглищните централи“, заключи експертът.
... би било децентрализация на производството на енергия“,"Политиците трябва да бъдат откровени, трябва да представят конкретен план на хората за затварянето на въглищните централи“, заключи експертът.