... да контактуват по-спокойно, но е добре да си носят маските на местата, където има струпване на хора. Който не се е ваксинирал, да го направи до края на лятото”, призова проф. Кантарджиев.
... да контактуват по-спокойно, но е добре да си носят маските на местата, където има струпване на хора. Който не се е ваксинирал, да го направи до края на лятото”, призова проф. Кантарджиев.