... затова го извадих - искам да го запазя за следващите срещи“, обяви Валентич след мача. Още новини четете в днешния брой на "Мач Телеграф"
... затова го извадих - искам да го запазя за следващите срещи“, обяви Валентич след мача. Още новини четете в днешния брой на "Мач Телеграф"