... не знам си какво. Това на ръката му, ако е капитанска лента, постъпката му е, трябва да използвам нецензурни думи, но както и да е…"
... не знам си какво. Това на ръката му, ако е капитанска лента, постъпката му е, трябва да използвам нецензурни думи, но както и да е…"