... година се нанесох) си го имам още от хан Аспарух", иронизира столичанин.Може само да се надяваме, че случката ще завърши само с размяната на бележки.
... година се нанесох) си го имам още от хан Аспарух", иронизира столичанин.Може само да се надяваме, че случката ще завърши само с размяната на бележки.