... че няма пострадали и той също е добре";- "Марката е хубава, но в България се кара предимно от малоумни полуидиоти, които мислят че са безсмъртни".
... че няма пострадали и той също е добре";- "Марката е хубава, но в България се кара предимно от малоумни полуидиоти, които мислят че са безсмъртни".