Понеже Дали - Новини


Това коментира икономистът и анализатор Евгений Кънев във Фейсбук  Знаем че

Това коментира икономистът и анализатор Евгений Кънев във Фейсбук  Знаем че

...

... ли си онова стихотворение на техния идол Вапцаров - с “малка”перифраза накрая: “Та казвам аз,понеже нямаолиои хлябът еот мъката по-чер,един е лозунга:Терора долу!И долу СССР! “


Това коментира икономистът и анализатор Евгений Кънев във Фейсбук  Знаем че

Това коментира икономистът и анализатор Евгений Кънев във Фейсбук  Знаем че

...

... ли си онова стихотворение на техния идол Вапцаров - с “малка”перифраза накрая: “Та казвам аз,понеже нямаолиои хлябът еот мъката по-чер,един е лозунга:Терора долу!И долу СССР! “



Не зная как но понеже се разстроих че ББ се

Не зная как но понеже се разстроих че ББ се

...

... цени парите и не ги пилее и прахосва. Затова има толкова много. Но пък както бе казал Мечо Пух – Колкото повече, толкова повече!Николай Слатински