... каза Борисов и добави, че Терзиев ще си отиде както Софиянски и тогава ГЕРБ ще спрат хаоса и ще възстановят реда в столицата. Източници: dariknews.bg, "Труд"
Поиска Джентълменско - Новини
Сега е времето за едно джентълменско споразумение иначе пак сме
...... правят една дупка по-малка от тая маса", заяви Борисов.Той разкритикува остро администрацията на настоящия кмет на столицата Васил Терзиев за изсеклите дърветата по ул. "Опълченска".
Сега е времето за едно джентълменско споразумение иначе пак сме
...... правят една дупка по-малка от тая маса“, заяви Борисов.Той разкритикува остро администрацията на настоящия кмет на столицата Васил Терзиев за изсеклите дърветата по ул. „Опълченска“.



