... да се снимате с трофея. Купата ще бъде изложена на Сектор „В през първото полувреме , а през второто - на Трибуна Моци!Очакваме ви!Само Лудогорец!".
... да се снимате с трофея. Купата ще бъде изложена на Сектор „В през първото полувреме , а през второто - на Трибуна Моци!Очакваме ви!Само Лудогорец!".