... кебапчета и шишчета, пият ракия и бира. Няма лошо. Но за хората, подложени на воден геноцид, няма ли кой да се застъпи, да изкрещи? Няма... Огнян Стефанов
Плевенска Мъка - Новини
Водещи страни в тази област са Германия Япония Белгия САЩ
...... кебапчета и шишчета, пият ракия и бира. Няма лошо. Но за хората, подложени на воден геноцид, няма ли кой да се застъпи, на изкрещи? Огнян Стефанов


