... да искам, не мога да разчитам на тези родители!Затова ще продължавам да пускам сигнали на 112 и полицията. А едно видеонаблюдение би било отлично решение."
... да искам, не мога да разчитам на тези родители!Затова ще продължавам да пускам сигнали на 112 и полицията. А едно видеонаблюдение би било отлично решение."