... човек няма стаж, но е работил поне 15 г., може да се пенсионира при навършване на 67-годишна възраст (това е условието и за двата пола).
... човек няма стаж, но е работил поне 15 г., може да се пенсионира при навършване на 67-годишна възраст (това е условието и за двата пола).