... Е, нямам интернет. Тоя постинг ше го пусна, когато дойде, ако изобщо дойде. Язък че тия скапаняци живеят на такова райско място и го съсипват!"
... Е, нямам интернет. Тоя постинг ше го пусна, когато дойде, ако изобщо дойде. Язък че тия скапаняци живеят на такова райско място и го съсипват!"