... (Петрич): За нас няма проблеми да играем в цикъл сряда-събота. Все пак сме професионалисти. А и футболистите трябва да се радват, че има повече мачове".
... (Петрич): За нас няма проблеми да играем в цикъл сряда-събота. Все пак сме професионалисти. А и футболистите трябва да се радват, че има повече мачове".