... „ако има кой – има услуга“.Не мислите ли, че здравната система не би трябвало да работи „на смени“, нито да зависи от отпуските на един-единствен служител?
... „ако има кой – има услуга“.Не мислите ли, че здравната система не би трябвало да работи „на смени“, нито да зависи от отпуските на един-единствен служител?