... Нашите управляващи трябваше да направят това. За това, което се случва, вината не е в ЕС, а в Борисов и Пеевски“, категоричен е Ивелин Михайлов.
... Нашите управляващи трябваше да направят това. За това, което се случва, вината не е в ЕС, а в Борисов и Пеевски“, категоричен е Ивелин Михайлов.