... същество и е напълно нормално работодателят ти да не иска да се асоциира с теб.Едното е кенсъл култура. Другото е култура на общуване. Има разлика. FaceBookTwitterPinterest
Оставиш Някой - Новини
Рано сутрин Ваган Аветисян е станал свидетел на неприятна гледка
...... за отдих бързо ще се превърнат в места, които отблъскват, вместо да събират хората. За да гледате видеото, трябва да активирате Javascript. videojs.options.flash.swf = "//i.id24.bg/js/vj/video-js.swf";


