... ръст на печалбата от по 60% на година?Ако за някого трябва да има таван на таксите и данък свръхпечалба, това са банките. Лека нощ, БНБ.
... ръст на печалбата от по 60% на година?Ако за някого трябва да има таван на таксите и данък свръхпечалба, това са банките. Лека нощ, БНБ.