... съм тук, не заслужавахме да загубим, но губим. Трябват ни точки. Това не ни отчайва, а ни прави по-силни и мотивирани", завърши наставникът на Монтана.
... съм тук, не заслужавахме да загубим, но губим. Трябват ни точки. Това не ни отчайва, а ни прави по-силни и мотивирани", завърши наставникът на Монтана.