Опасно Акцията - Новини

Столицата ни е превзета от насилнически банди и кръвожадни престъпници

Столицата ни е превзета от насилнически банди и кръвожадни престъпници

...

... когато поискаме, и аз съм главнокомандващият, който може да използва войските, когато поиска“. Това е злоупотреба с нашите войски и прекомерно разширяване на президентските правомощия“.