... ли си онова стихотворение на техния идол Вапцаров - с “малка”перифраза накрая: “Та казвам аз,понеже нямаолиои хлябът еот мъката по-чер,един е лозунга:Терора долу!И долу СССР! “
Окаже Крайно - Новини
Това коментира икономистът и анализатор Евгений Кънев във Фейсбук Знаем че
...... ли си онова стихотворение на техния идол Вапцаров - с “малка”перифраза накрая: “Та казвам аз,понеже нямаолиои хлябът еот мъката по-чер,един е лозунга:Терора долу!И долу СССР! “
Aко не емитираме повече дълг до края на годината фискалният
...... се забави съществено в резултат на влошаване на външната икономическа среда, преустановяване на тенденцията към натрупване на запаси и забавяне на растежа на вътрешното търсене.



