... е сега. Не губим надежда, очакваме, че най-после този най-голям проблем за нас, шофьорите, ще се реши” ,казва друг шофьор, Йомер Бас от град Маниса.
... е сега. Не губим надежда, очакваме, че най-после този най-голям проблем за нас, шофьорите, ще се реши” ,казва друг шофьор, Йомер Бас от град Маниса.