... е достигнато "платото" на епидемията.Лопес Обрадор, който твърди, че е "обуздал" коронавируса, продължава да прокарва плановете си да отваря поетапно страната, въпреки нарастващата смъртност. /news.bg
Обичайното Крият - Новини
През тази година в столицата на Мексико Мексико Сити
...... на Ковид-19 се е "сплескала". Лопес Обрадор, който твърди, че е "опитомил" коронавируса, продължава напред с плановете си да отваря поетапно страната, въпреки нарастващата смъртност.


